Rambuje Resort

Vendodhja
Shko te harta

Për më tepër informacion

+355 69 79 99 988
 [email protected]

Informacion

I vendosur në Ishull-Lezhë, 1.5 km nga Plazhi i Kune, Hotel Rambuje ofron akomodim, restorant, parkim privat falas, një pishinë të hapur sezonale dhe një bar. Duke u mburrur me cilesinë e dhomave, ky resort u ofron pushuesve kënd lojërash për fëmijë. Akomodimi ofron shërbim në dhomë, një klub për fëmijë dhe të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, flat screen TV me kanale kabllore, frigorifer, dush, tharëse flokësh, tavolinë etj. Shijoni mëngjesin à la carte çdo ditë.

Read More