Hapat drejt shijes Albanian hospitality, traditions and products at your table Zbuloni tokën tuaj Rrugëtime të reja, histori dhe aventura Mjafton një klik dhe mbërrini atje. Shkarkojeni tani! Agroturizmi në majë të gishtave Albanian hospitality, traditions and products at your table Hapat drejt shijes Zbuloni tokën tuaj Rrugëtime të reja, histori dhe aventura Shkarko Tani

Kategoritë

Të fundit

Featured Image

Sofra Kolonjare

  Sofra Kolonjare operon në tregun e agroturizmit që prej vitit 2011 me një kapacitet prej 7 dhomash familjare dhe 35 tavolinash të...

  • Kamping, kolonje, Sofra Kolonjare
  Featured Image

  Farma Sotira

   Nëse po kërkoni të largoheni nga jeta e zhurmshme e qytetit, Ferma Sotira është vendi i duhur për ju. Mishërimi i largësisë,...

   • Ferma Agroturistike, Ferma Sotira, Horse Riding, Hotels, Leskovik, Restaurants
   Featured Image

   Kantina Nurellari

    Kantina e familjes Nurellari të bie në sy në shikim të parë në fshatin Fushë-Peshtan, një fshat i vogël që ka 1200...

    • Berat, Ferma Agroturistike, Kantina Nurellari, Winery

    Si të çertifikohesh →